Numblees®
houdt van contact.

Bij numblees® doen we veel online. Dat bespaart tijd 
en geld. Maar soms wil je even iemand ontmoeten of spreken. 
Ook dat kan. We staan voor je klaar!

numblees®

Prins Hendrikstraat 2KvK-nr: 66892945
6521 AW Nijmegen
Postbus 1257
6501 BG Nijmegen

info@numblees.nl

085 22 21 810

Zullen we de agenda’s even naast elkaar leggen? Dan is een afspraak snel gemaakt!

Maak hier een afspraak met Petra, ze maakt graag een half uur vrij om ons concept toe te lichten.

Plan nu direct jouw afspraak in

Het team van numblees®

Jeroen van Elk Directeur | Eigenaar jeroen@numblees.nl

Peter Reichgelt Directeur | Eigenaar peter@numblees.nl

Sanne Reichgelt Relatiemanager | Winstcoach sanne@numblees.nl

Carlijn Stolk Administratie specialist carlijn@numblees.nl

Sabine Derks-Hopmans Administratie specialist sabine@numblees.nl

Monique van Lieshout Relatiemanager | Winstcoach monique@numblees.nl

Manuèle Albers Administratie specialist manuele@numblees.nl

Petra Weijenberg Marketing petra@numblees.nl

Frank van Rossum Automatiseringsspecialist frank@numblees.nl

Bas Reichgelt Financieel specialist bas@numblees.nl

Luc Versmissen Branchespecialist mode info@numblees.nl