Numblees®
houdt van contact.

Bij numblees® doen we veel online. Dat bespaart tijd 
en geld. Maar soms wil je even iemand ontmoeten of spreken. 
Ook dat kan. We staan voor je klaar. Neem even contact met ons op! 

Vind ons op Google Maps

numblees®

Prins Hendrikstraat 2KvK-nr: 66892945
6521 AW NijmegenBTW-nummer: 856744153B01
Postbus 1257IBAN: NL90ABNA0479181462
6501 BG Nijmegen

info@numblees.nl

085 22 21 810

Zullen we de agenda’s even naast elkaar leggen? Dan is een afspraak snel gemaakt!

We komen graag bij je langs voor een vrijblijvende kennismaking. Je kunt direct in onze agenda kijken om een moment te kiezen die jou het beste uitkomt.
Of bel 085 22 21 810.

Plan nu direct jouw afspraak in

Het team van numblees®

Jeroen van Elk Directeur | Eigenaar jeroen@numblees.nl

Peter Reichgelt Directeur | Eigenaar peter@numblees.nl

Luc Versmissen Branchespecialist mode info@numblees.nl

Sanne Reichgelt Relatiemanager | Winstcoach sanne@numblees.nl

Bas Reichgelt Financieel specialist bas@numblees.nl

Frank van Rossum Projectmanager frank@numblees.nl

Manuèle Albers Administratie specialist manuele@numblees.nl

Carlijn Stolk Administratie specialist carlijn@numblees.nl