Numblees®
houdt van contact.

Bij Numblees® doen we veel online. Dat bespaart tijd 
en geld. Maar soms wil je even iemand ontmoeten of spreken. 
Ook dat kan. We staan voor je klaar!

Zullen we de agenda’s even naast elkaar leggen? Dan is een afspraak snel gemaakt!

Maak hier een afspraak met Petra, ze maakt graag een half uur vrij om ons concept toe te lichten.

Maak vrijblijvende afspraak

Het team van numblees®

Jeroen van Elk Directeur | Eigenaar jeroen@numblees.nl

Peter Reichgelt Directeur | Eigenaar peter@numblees.nl

Sanne Reichgelt Winstcoach sanne@numblees.nl

Carlijn Stolk Administratief specialist carlijn@numblees.nl

Sabine Derks-Hopmans Financieel specialist sabine@numblees.nl

Monique van Lieshout Relatiemanager | Winstcoach monique@numblees.nl

Manuèle Albers Financieel specialist manuele@numblees.nl

Petra Weijenberg Communicatie specialist petra@numblees.nl

Frank van Rossum Automatiseringsspecialist frank@numblees.nl

Bas Reichgelt Financieel specialist bas@numblees.nl

Linde van Bentem Salaris specialist linde@numblees.nl

Dennis Mijdam Financieel specialist dennis@numblees.nl

Lennart de Vries Administratief specialist lennart@numblees.nl

Luc Versmissen Branchespecialist mode info@numblees.nl