Numblees®
houdt van contact.

Bij Numblees® doen we veel online. Dat bespaart tijd 
en geld. Maar soms wil je even iemand ontmoeten of spreken. 
Ook dat kan. We staan voor je klaar!

Numblees®

Prins Hendrikstraat 2 | 6521 AW Nijmegen

Locatie Gorinchem | Avelingen-West 11 | 4202 MS

Locatie Woerden | Pompmolenlaan 19c | 3447 GK

Algemeen postadres:

Postbus 1257 | 6501 BG Nijmegen

info@numblees.nl 

085-2221810

Zullen we de agenda’s even naast elkaar leggen? Dan is een afspraak snel gemaakt!

Maak hier een afspraak met Petra, ze maakt graag een half uur vrij om ons concept toe te lichten.

Maak vrijblijvende afspraak

Het team van numblees®

Jeroen van Elk Directeur | Eigenaar jeroen@numblees.nl

Peter Reichgelt Directeur | Eigenaar peter@numblees.nl

Dirk de Vries Directeur | Eigenaar Woerden dirk@numblees.nl

Sanne Reichgelt Winstcoach sanne@numblees.nl

Sabine Derks-Hopmans Financieel specialist sabine@numblees.nl

Carlijn Stolk Administratief specialist carlijn@numblees.nl

Bas Reichgelt Financieel specialist bas@numblees.nl

Manuèle Albers Financieel specialist manuele@numblees.nl

Henriëtte Lamers Administratief specialist henriette@numblees.nl

Victor Adelaar Financieel specialist victor@numblees.nl

Petra Weijenberg Communicatie specialist petra@numblees.nl

Linde van Bentem Salaris specialist linde@numblees.nl

Dennis Mijdam Financieel specialist dennis@numblees.nl

Lennart de Vries Administratief specialist lennart@numblees.nl

Luc Versmissen Branchespecialist mode info@numblees.nl